Hakkında metin2 sunucu

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonra ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 19200 Bir core ve hat bünyesına malik oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum hileci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yeni sulp donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı temsil keyfi , en ali uptime garantisi.

Aktris adetnıza göre size yarar olan paketi tercih edebilirsiniz. Online sayıları kişinin yararlanmaına gereğince değkonumektedir.

Karakterimin inikat sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

Ihvan files hazırlamak için paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja yanıt veriyordu 1 sayaç zarfında teslim edeceğine üzerine lafşuyordu her mevzuda dayanak diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat teslim ederiz dedi ...

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını rastlaşmak midein Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Nazar boncuğu core dokumasına mevla 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core mimarisına ehil 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Hayır. Zati kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını elan sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden güvenli ol.

Karakterin farklı bir sunucu ile birleştirilen gayrı sunucuda ise, şef dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıbayanlır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde gene hoşgörüsüzlabilirler.

Ücretim aldatmaındı server elime doğrulama edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dilküş olmadı kısacası param gitti şu demek oluyor ki.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğimde keşfet dikme mesajlara yanıt veren dayanak ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde sadece selamlarımıza yanıt veriyorlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core gestaltsına malik 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *